Warning: Constant ADMIN_COOKIE_PATH already defined in /home/sepinudc/public_html/wp-config.php on line 84

Warning: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /home/sepinudc/public_html/wp-config.php on line 85

Warning: Undefined array key "options" in /home/sepinudc/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
کاشت ابرو – کلینیک تخصصی سپینود

کاشت ابرو

کاشت طبیعی و دایمی ابرو، به روش‌های FIT و FUT و ترکیبی بدون برش، درد و بدون خونریزی در کلینیک تخصصی سپینود

 

کاشت مو به روش FUT

در این روش، جراح تیم کاشت با برداشت نواری از پرمو‌ترین قسمت سر، منبعی از فولیکول‌های مو را در اختیار تکنسین‌های کاشت قرار می‌دهد. پس از برش نوار موی مذکور، دو لبه پوست سر بوسیله بخیه به یکدیگر متصل می شوند.مهارت در برش و ظرافت در بخیه، از مهمترین فاکتورها در این بخش از عمل کاشت است، زیرا امکان بروز اسکار(جای زخم) را در آینده کاهش داده و رضایت بیشتر بیماران را به همراه دارد.

در مرحله بعدی نوار موی جدا شده از سر بیمار، توسط تکنسین‌های کاشت به قطعات بسیار کوچکی تقسیم می‌شود. هدف از این کار، بدست آوردن واحدهای فولیکولار (Follicular Unit) یا همان گرافت است. گرافت یک تا سه-چهار پیاز مو در خود دارد. به دلیل اهمیت محافظت از اجزای کامل پیاز مو، گرافت‌برداری با استفاده از میکروسکوپ انجام می‌شود. بدین صورت که به وسیله میکروسکوپ حداکثر بزرگ نمایی انجام می شود و تکنسین‌ها با اطمینان خاطر اقدام به استخراج گرافت از مو می‌کنند. در این روش، مدت زمان عمل کاشت کوتاه‌تر شده و با مشارکت تیم کاشت، بیمار در سریع‌ترین مدت ممکن ترخیص می شود.

کاشت مو به روش FIT

FIT روشی نوین و پرطرفدار در کاشت مو است. در این روش با استفاده از ابزار ویژه‌ای به نام پانچ، گرافت‌های مو را تک تک از پشت سر جدا می کند. در این شیوه، به دلیل کاهش دخالت در تهیه گرافت، آسیب به آنها نسبت به روش FUT کمتر است و به همین دلیل در نتیجه استفاده از FUT بیمار مویی پرپشت تر خواهد داشت. از سویی دیگر به این دلیل که بانک مو بوسیله برش نواری آسیب نمی‌بیند، اسکاری هم در پشت سر ایجاد نمی شود و بیمار از رضایت حداکثری برخوردار خواهد بود. ضمن اینکه چون برش‌های گرافت ها به لایه‌های زیرین پوست وارد نمی‌شود، امکان بروز عفونت‌های احتمالی کاهش قابل توجهی می یابد. همه این عوامل باعث می شود این روش طرفداران بسیاری داشته باشد.

ملاک موفقیت یک عمل کاشت ابرو زاویه و خواب مناسب تک‌تک تار‌ مو‌های پیوند زده شده و تراکم بالای آنها در پایان کار است.

کاشت ابرو FIT

در این روش فولیکول های مو به صورت دانه دانه برداشته میشود و روشی بدون جراحی محسوب میشود. این روشی خونریزی کمی داشته و سوراخ های ریزی در سر جهت کاشت ایجاد میشود. پس یک الی دو هفته اثر این زخم ها از بین میرود.

کاشت ابرو FUT

در این روش یک نوار به عرض یک سانتی متر از پشتسر یا بلای گوش شما برداشته میشود و زیر میکروسکوپ فولیکول های مو جدا شده و به قسمت های مورد نیاز شما پیوند زده میشود.

کاشت ابرو SUT

کاشت مو به روش SUT تکنیک جدید و مدرن است می‌توان به جدیت گفت که تکمیل شده سایر روش‌ها دیگر است. به همین علت معایب سایر تکنیک‌ها تا حد ممکن در این روش برطرف شده است.

قبل و بعد کاشت ابرو

تماس مستقیم با تیم کاشت

۰۹۱۲۶۴۴۵۸۸۳

پاسخ به سوالات متداول شما...

افراد مناسب کاشتن ابرو چه کسانی هستند ؟

افرادی که ابروهای کم پشت دارند، می‌تواند کاندید خوبی برای این روش باشد. در ضمن این افراد نباید اصلا بیماری های خونی و انعقادی مربوط به خون داشته باشند.

آیا تکنیک خاصی برای کاشت ابرو وجود دارد ؟

روش‌های FIT  و FUT  از معروف‌ترین روش‌های کاشت مو هستند. از مزایای اصلی پیوند واحدهای فولیکولی (FUT/ برداشت نواری)، این است که معمولا بیشترین تعداد تار مو را ایجاد می‌کند. زمانی که هدف اصلی بیمار رسیدن به حداکثر میزان ترمیم مو است، روش FUT استفاده می شود. دلایلی برای انجام این روش وجود دارد؛ از جمله: دقت تشریح با استریو میکروسکوپ و توانایی برداشت کارآمد نوار از یک سطح منتخب از ناحیه ی اهداکننده.

مدت زمان ریکاوری برای کاشت ابرو ؟

کاشت ابرو به کمک ابزارهای ظریف و تکنیک‌هایی نوین انجام می‌شود،  در نتیجه بعد از ۴۸ ساعت می‌توانید به فعالیت های روزمره خود برگردید، به شرطی که  فعالیت های شدید ورزشی انجام ندهید.

آیا کاشت ابرو برای آقایان هم انجام می‌شود؟

بله کاشت ابرو را می‌توان برای خانم ها و آقایان به صورت کاملا طبیعی انجام داد.

بهترین روش کاشت ابرو چیست؟

همانطور که احتمالا میدانید کاشت مو به روش های مختلفی انجام میشود و تفاوت این روش ها در نحوه برداشت فولیکول‌ها و گرافت‌های مو است و نحوه کاشت همه روش‌ها یکسان است. پس در حقیقت وقتی از بهترین روش کاشت مو صحبت میکنیم منظورمان بهترین روش برداشت گرافت‌های مو است به طوری که بتوانیم بیشترین تعداد گرافت‌های سالم مو را دربیاوریم این کار را در زمان کمتری انجام داده و دوره نقاهت و درمان برای مراجعه کننده حداقل زمان ممکن باشد و در نهایت نتیجه رضایت بخش و مناسبی را از این روش داشته باشد.

 اما باز هم در انتخاب بهترین روش کاشت مو را باید به توصیه پزشک معالج اعتماد کنید تا بهترین نتیجه ممکن حاصل شود.

چه مدت پس از کاشت ابرو می‌توان ورزش و یا کار کرد؟

  • قسمتی از پشت سر که گرافت مو از آن ناحیه گرفته شده با پانسمان تمیز نگه دارید و از پماد موپیرئسین روزی دوبار بر روی زخم سر استفاده کنید.
  • زمانی که به حمام می روید سر را به گونه ای شستشو دهید که آب بر روی ابرو های شما نریزد.
  • بعد از دو روز از کاشت ابرو می توانید به حمام بروید.
  •  در صورت داشتن بخیه، ده روز بعد از عمل کاشت می توانید بخیه های پشت سر را بکشید.
  • دو الی سه بار در هفته از پماد جنتامایسین برای ابرو های خود استفاده کنید.
  •  شستشوی ابرو بعد از چهار روز به این شیوه انجام شود: آب را به همراه شامپو بچه باهم ترکیب کنید و از این محلول کف درست کرده، این کف ها را به آرابی به صورت خود بزنید و با اسپری آب کف ها را بشورید.